הדרכת מטפלים

אם הגעתם לדף הזה, אז אתם מטפלים, או מתמחים בתהליך למידה או הסמכה שמחפשים משהו. אולי אתם לא יודעים מה אתם מחפשים.

אני מכיר את החיפוש אחר הייחודיות שלי כמטפל.

אני יודע איך זה קשה למצוא מקום מאפשר בו אתם יכולים לקבל לגיטימציה לייחודיות שלכם כמטפלים, יחד עם הרחבה ואיתגור של איזורי הנוחות שלכם. אני מכיר את המסע לאזורי "הצל" שלנו, וכיצד ללמוד להביא יותר חלקי עצמי שלנו לטיפול. הגישה שלי לטיפול והדרכה היא אינטגרטיבית, מערכתית עם דגש על הכאן ועכשיו.

אני מדריך מוסמך מטעם האיגוד לטיפול זוגי ומשפחתי ועבודה סוציאלית.

כמדריך, אני מביא את כל החלקים שלי והניסיון שלי בתחומי הטיפול, אימפרוביזציה וחינוך. אני עומד על כתפי ההוגים הגדולים בטיפול משפחתי (Whitaker, Bowen, Schnarch, Minuchin, Satir, Byng-hall), כמו גם הוגי גישות התייחסותיות אקטיביות וחוויתית (Moreno,Keeney, Winnicot, Ringstrom, Wiener, Gottman ועוד). אני גם יושב לרגלי המורים הגדולים לספונטניות ואילתור באומנויות הבמה (Johnstone, Spolin, Fox, Boal, Zaporah, wunder, Miesner, ועוד). כל הגאונים האלה נפגשים, נשזרים ומתפתחים בחדר לאור הצורך הייחודי שלכם ושלנו.

הקדשתי את השנים האחרונות במחקר הדוקטורט שלי בהוראת כישורי אילתור למטפלים, באקדמיה ובשדה והבנתי כיצד לעזור למטפלים להביא יותר מעצמם ולפתח את כישורי המיידיות (Immediacy skills) שנמצאו במחקרים כמשפרי תוצאות טיפול. הדרכה איתי תדרוש מצד אחד קריאה באנגלית של ההשפעות האלה כמו גם מפגש בכאן ועכשיו בהדרכה. אנו נמצא ביחד את האיזון והריקוד הספציפי שהכי יעזור לכם.

אם תרצו לבוא, אשמח שיחד נדייק ונגלה את האני הטיפולי שלכם.

ההדרכות מתקיימות בקליניקה בכפר סבא או בירושלים. ניתן לתאם מפגש מקוון. אורך המפגש הוא שעה והעלות היא 430 ש״ח לשעה.

בוא נדבר.

צרו קשר או השאירו פרטים ואשוב אליכם.

Assael Romanelli, PhD  ד״ר עשהאל רומנלי

972-52-6048145 assael@potentialstate.com

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Psychology Today Blog
  • Spotify Social Icon
  • iTunes Social Icon

© Dr. Assael Romanelli