מילים של משתתפים- סדנאות פלייבק

זה היה הדבר הכי משמעותי שעשיתי השנה בשביל עצמי

מיכל שוקרון, פעילה חברתית

בשנה האחרונה למדתי פלייבק בקבוצה בהנחיית עשהאל רומנלי. זה היה הדבר הכי משמעותי שעשיתי השנה בשביל עצמי וממליצה לכל אחד להצטרף לקבוצה כזאת. למדתי השנה דברים שאף אחד לא לימד אותי לפני כן, להיות אותנטית, להתיידד עם ה"צל" שלי, ללכת עד הסוף על הבמה, להראות את עצמי וגם את הצדדים שאני פחות נוהגת להראות. פגשתי בקבוצה אנשים בעלי לב אמיץ שעזרו לי להתפתח ולעבד חוויות בכיף. כשחקנית, פלייבק מאפשר לי להביא עוד אומץ ונוכחות על הבמה ממה שאני רגילה.

עשהאל הוא אחד המורים הכי משמעותיים שיש לי. אוטנתיות, היט, חיבור, אמת, עוצמה, מגע, הומור, פתיחות, כנות, נראות - כל אלו דברים שלא לימדו אותי באף בית ספר. אני ממשיכה לשנה שניה (ומבחינתי לכל החיים) ממליצה בחום לכל המתעניינים להרשם ולנסות.

את חייבת ללכת לסדנא של עשהאל, הוא פשוט מעולה, קונצנזוס

לילך וינר רג'יניאנו - מטפלת בדרמה הבעה ויצירה, מספרת סיפורים, מנחה קבוצות תיאטרון ושחקנית בקבוצת פלייבק מראות

ניסיתי אבל עוד לפני שהספקתי להיכנס לרשימה כבר אין מקום- מעצבן, מה יש בו שכולם כל כך מתלהבים ממנו?

'תלכי ואז תביני' (ומה שהכי מעצבן שאומרים לי את זה טובי המנחים הוותיקים והמנוסים, אז כנראה הם יודעים מה הם אומרים...). וכך שנה אחרי שנה לא הצלחתי להיכנס לסדנא המבוקשת של עשהאל בכנס פלייבק, כי הרשימה כבר סגורה.

ואז זה קרה, הצלחתי, חייבת להודות שבאתי סקפטית, אפילו עם התנגדות, שהתפוגגה בערך חצי שעה אחרי שנשאבתי לתרגילים לאנרגיות ולסדנה המעולה. נרשמתי לאינטנסיב שהיה מרתק, מעשיר, משמעותי ומהדהד.אז מה יש בו בעשהאל ובאנטנסיבים?

*עומק , עבודת שטח, חקירה אמיתית ומעמיקה, תחושה שמשהו רציני ישב וחשב על כל פרט ופרט.

*כריזמטיות ויכולת נפלאה להחזיק קבוצה בעניין במתח הנכון, תוך שמירה על סטינג וגבולות ברורים, הקשבה לכל אחד/אחת ויכולת לתת תחושה של נראות לכל אחד מחברי הקבוצה .

*יכולת הקשבה לכל פרט בקבוצה ובמקביל לקול הקבוצתי.

אז... אני מוצאת את עצמי אומרת ולא מעט" אתם חייבים ללכת לסדנא של עשהאל, הוא פשוט מעולה, קונצנזוס...

הגישה הזאת שינתה מן היסוד את גישתי לפלייבק ולעבודת צוות

עו"ד יובל גלאון

עשהאל המלך, זה שמך בפינו ,חבורת מעריצים ,שהתקבצה לה והתגבשה באינטנסיבים שלך.
עברנו איתך כעשרה  סופי שבוע ועשרות סדנאות.
במשך הזמן עיכלנו אט אט את מהות המעבדה לה הפכנו שותפים.
ייסדנו יחד איתך גישה לפלייבק: גישת עשהאל.
אתה תיטיב ממני להגדיר אותה.
מה שרציתי לכתוב לך זה שהגישה הזאת שינתה מן היסוד את גישתי לפלייבק ולעבודת צוות.מושגים כמו "נינג'ה"  "ראייה פריפריאלית" ו"יהלום",שטבעת ,הפכו לאבני יסוד בעבודתי כשחקן. והכל היה חתרני מאתגר וארוטי.
בשל כל אלה הכתרנו אותך למלך וכך תישאר.

מרחב הסדנאות יצרו עבורי מקום להעמקה וחקירה ויצירת קשרים עמוקים

בני גרינברג, מורה ורקדן

כמשתתף באי אילו אינטנסיבים יצא לי להיחשף למגוון היכולות והכישורים של עשהאל כמנחה, כחוקר ומשתף במחקר עצמו, כשחקן ומאלתר, כמורה ואפילו כחבר פלייבקיסט. יש לו דרך ייחודית ומהנה ללמד ולאפשר לי, כמשתתף, להמשיך ללמוד תוך כדי הסדנה ולאחריה. מרחב הסדנאות והזמן המצטבר יצרו עבורי מקום להעמקה וחקירה ויצירת קשרים עמוקים וחבריים עם עוד משתתפות/ים בסדנאות, שהמשיכו וממשיכים גם מעבר להן. בכל פעם שהגעתי כמעט בחוסר אוויר וחוסר חשק לעוד עבודה בסופש, כי ההרגשה היא שלא תמיד יש לי זמן, או ידע, או מחששות שלא איהנה, מצאתי את עצמי בסופו של אותו סופש מרוצה שבאתי, שאיך בכלל העליתי על דעתי שלא איהנה ואצליח ושמח עד מאד שבאתי ועשיתי והייתי והשתתפתי, ולחכות בקוצר רוח לפעם הבאה. והיו סדנאות שעשיתי יותר מפעם אחת - לקוח מרוצה כבר אמרתי?

השילוב הייחודי בין חוקר, מנחה קבוצות, שחקן, פלייבקיסט ומטפל, ומאפשר חווייה בלתי נשכחת בכל מפגש

עופר סלע, במאי ומנחה קבוצות פלייבק ווידאו-תרפיה

​במקצועי, אני וידאו-תרפיסט ומנחה קבוצות פלייבק עם ניסיון של 6 שנים. בחצי השנה האחרונות השתתפתי בסדנאות ההעמקה בפלייבק למתקדמים של עשהאל.
עשהאל עזר ליצור עבורנו אווירה בטוחה, מכילה, מקצועית וכיפית בתוך סדנה לימוד וחקירה. נדיר למצוא מנחה קבוצות כל כך מקצועי, רציני, מדוייק ועם זאת קליל, שמח, רגיש, מצחיק, חסר אגו, ואוהב, שרואה כל אחד ואחד מחברי הקבוצה ונותן לו את ההרגשה שהוא במרכז.
היכולת להכיל כל כך הרבה, עם כל כך הרבה אהבה, מקצועיות וקלילות, היא נדירה ומיוחדת. אני שמח שזכיתי, שאני זוכה ובתקווה שאמשיך עוד לזכות ללמוד מעשהאל בשנים הקרובות.
השילוב הייחודי בין חוקר, מנחה קבוצות, שחקן, פלייבקיסט ומטפל, ניכר בהנחייתו של עשהאל, ומאפשר חווייה בלתי נשכחת בכל מפגש.
ומעל לכל, אני מודה לך על שבזמנים לא קלים שעברתי, היוותה הקבוצה שבנית עוגן בחיי ואיפשרה לי לצמוח ולהאחז בה כדי לצמוח.

​מדובר בחוויה ממלאה, מרתקת, נוגעת בהמון רבדים: לרגעים היא קטנה, אינטימית ומרגשת עד דמעות ולרגעים היא פיזית מאד, אנרגטית, קצבית, מהירה, עד כדי חוסר נשימה

דפנה, מנחת קבוצות

אז אחרי שהשתתפתי בסדנאות פלייבק שלך, רציתי לשתף גם אחרים בחוויה בכלל ובקצת ממך במיוחד...

מרגע שנכנסים לחדר אי אפשר להתעלם מהכריזמה, ההומור, האנרגיות והחיוניות שאתה מביא לחדר.

לא היה רגע משעמם...הכל מהיר ואינטנסיבי וקצבי וחי כל-כך.

מלבד העובדה שלמדתי המון על פלייבק, אלתור ומשחק, החוויה, בשתי הסדנאות, היתה הרבה מעבר לזה.

קצת קשה להסביר במילים, אבל מדובר בחוויה ממלאה, מרתקת, נוגעת בהמון רבדים:

לרגעים היא קטנה, אינטימית ומרגשת עד דמעות ולרגעים היא פיזית מאד, אנרגטית, קצבית, מהירה, עד כדי חוסר נשימה

אתה מצליח לשלב, בכשרון כה גדול: עדינות, רוך והכלה מחד, שמאפשרים להפתח ולשתף, גם לביישניים בקבוצה, אהבתי במיוחד איך בדרכך הרגישה והתומכת לא ויתרת לאלה שקשה והבאת אותם למרכז,  מבלי שיחושו שכפו זאת עליהם, ומאידך דומיננטיות, עוצמה ושימוש רב בגוף, מה שהופך את חווית ההשתתפות למרגשת, ואף מטלטלת במובן החיובי ביותר.

תודה רבה עשהאל. אתה אדם מיוחד ומרגש. תמיד מעניין לי לעבוד איתך, להקשיב לך. יש באנרגיות, בחיוניות ובטוב שלך משהו מדבק. שנה טובה ובהצלחה!

למדתי להיות אני

נעם גלאון

בשנה הנוכחית זכיתי להיות חלק מקבוצת הפלייבק של עשהאל רומנלי ולהתפתח בהנחייתו. הגעתי ללא נסיון רב במשחק וכלים לאלתור. כעת- כעבור שנה- אני מרגישה שרכשתי מיומנויות ברמת עומק כזו שהאלתור נהיה עבורי טבעי. למעשה, למדתי איך להביא לבמה את עצמי. איך לשקף סיפור כאשר אני מביאה את האמת הפנימית שלי, נותנת לה להיפגש עם הסיפור, להיות מושפעת ממנו, ולהשפיע עליו. איך אני נשארת נאמנה ואותנטית, ומצד שני נותנת לעצמי חופש להביא לידיי ביטוי צדדים חבויים שאני לא מעזה לתת להם ביטוי בחיי היום יום שלי. צדדים שמרגשים אותי, מפחידים אותי, מאתגרים אותי.

למדתי הרבה יותר ממשחק, למדתי להיות אני.

ואני מרגישה שהאיכות הזו הולכת וחורגת מגבולות הבמה, ומלווה אותי לכל מקום שאליו אני פונה.

תמיד ידע לזרוע אור במקומות של חושך, ידע להקנות לנו כלים בדרך יצירתית ומגוונת

לאה בריימן - מורה לתיאטרון, בימאית ושחקנית

לכל מאין דבעי!

שמי לאה בריימן, ואני רוצה לספר לכם על הגדול מכולם, עשהאל רומנלי.

את עשהאל פגשתי לראשונה בשנת 2009 בתיאטרון גשר, בתפקיד מנחה פלייבק "אור חוזר", ובתור מורה לתיאטרון, שגם למדה חינוך מיוחד, הבנתי שהאדם הזה, הוא אוצר.

הוא ידע לרתק את הקהל, הבין וקלט אותנו מה רצוננו. לא אשכח שעליתי לראשונה לספר את הסיפור שלי, הבנתי שאם אלמד פעם את סודות הפלייבק, זה יהיה אך ורק עם עשהאל.

וכך היה, עשהאל פתח קבוצה לימוד פלייבק, ואני הייתי בין הנרשמים.

אני זכיתי להיות חניכה שלו למשך שנתיים, קיבלתי במהלך הסדנא, גם כלים והבנת הפלייבק, הוא נתן לנו לחוות את הסיפורים לעומקם, תמיד ידע לזרוע אור במקומות של חושך, ידע להקנות לנו כלים בדרך יצירתית ומגוונת. הוא ידע והכיר כל אחד מאיתנו, הבין והכיל אותנו, עזר בטיפים ורעיונות, איך להתקדם איך ליהנות ולשמוח. וכל השעורים ליוה אותנו בניגון על הפסנתר, ושירה שהיה ממציא מילים מהראש.

לא אשכח , איך היה יושב בהפסקות, על יד הפסנתר, מנגן שר ולמעשה , מסכם ונותן עצות לכולם כל תוך כדי ניגון ושירה.

אני אישית גדלתי בזכות עשהאל, הבנתי את הפנימיות שלי, דרך הכלים וכיוונים שעשהאל הגיש לנו במהלך הסדנא.

עשהאל הוא: מנחה, עו"ס, רגיש , ענייני, אמיתי, אוהב ,טוב לב, מצחיק, עצם כך שאני מסכמת את עשהאל, כאן במילים, לדעתי אני מצמצמת את יכולתו ועומקו שלו.

"אמשול לך משל, למה הדבר דומה? לאדם שהיה הולך במדבר והיה רעב ,עייף וצמא, ומצא אילן שפירותיו מתוקין, וצילו נאה, ואמת המים עוברת תחתיו.

אכל מפירותיו, ושתה ממימיו וישב בצילו.

וכשביקש לילך אמר: "אילן, אילן! במה אברכך?

אם אומר לך שיהו פירותיך מתוקין, הרי פירותיך מתוקין: שיהא צילך נאה, הרי צילך נאה; שתהא אמת המים עוברת תחתיך, הרי אמת המים עוברת תחתיך.

יהי רצון, שכל נטיעות שנוטעין ממך יהיו כמותך".

יהי רצון, שיהו צאצאי מעיך (ילדיך) כמותך.

ממליץ לכל אדם שרוצה להתפתח ומוכן לקחת סיכון, לגעת ולהיחשף

ד"ר רונן ברגר, ראש המגמה לתואר שני לדרמה תרפיה במכללה האקדמית לחברה ואמנויות ומיסד הטבע תרפיה

אני משתדל להגיע לכל האינטנסיביים של עשהאל. דרך הוראתו והנחיתו עמוקה, יצירתית, חכמה, קשובה ופתוחה למתרחש יוצרת מרחב מופלא לעבודה ולמידה. השילוב שיש בעשהאל, בין הילד לבוגר, האנימוס והאנימה, היודע והמנוסה ללא יודע החוקר והמתנסה יוצרים כר להתנסות בטוחה וגם מאתגרת של יחיד בתוך קבוצה ושל הקבוצה כשלם. אני ממליץ לכל אדם שרוצה להתפתח ומוכן לקחת סיכון, לגעת ולהיחשף לבוא לסדנאות של עשהאל.

עשהאל הוא מנחה מצוין! תענוג לעבוד אתו

אביבה אפל מנהלת תיאטרון פלייבק - משחק מהחיים ומנהלת בית הספר הישראלי לפלייבק

עשהאל הוא מנחה מצוין! תענוג לעבוד אתו...אני מאד אוהבת את הסגנון שלו את האנרגיה הכריזמה והאווירה שהוא יוצר. בנוסף לידע המקצועי של עשהאל, השליטה בחומרים של אומנות האלתור, ההכנה של כל שעור לפרטיו וההבנה שלו בתהליכים אישיים וקבוצתיים, ראוי לציין את הגמישות שלו כמנחה והיכולת לזרום ולהתאים את התכנים לכל קבוצה ולמה שקורה בכל שעור או מפגש.

מנחה סדנאות פלייבק בחסד עליון, מוכשר מצחיק עמוק

נטע ישורון

אני משתתפת בכנס הפלייבק זו שנה חמישית או שישית...והסיבה המרכזית בגללה אני הולכת כל שנה בהתרגשות מטורפת היא הסדנא של עשהאל. הוא מנחה סדנאות פלייבק בחסד עליון, מוכשר מצחיק עמוק! כמו כן, יש עבודה יסודית ומעמיקה ומומלץ ביותר להשתתף. עשהאל סוחף אחריו מעריצים מכל הארץ ..הוא פשוט מרגש ומדוייק כיף להיות בחברתו והעבודה בסדנא מאוד משמעותית לי (ולכל אחד שמשתתף). עשהאל-אתה מתנה ליקום!

יצאנו עם טעם של עוד, עם הרבה חומר למחשבה ואנרגיות

יעל רינג, מנחת קבוצת מגרות

ברצוני להודות לך על סדנה שהעברת לקבוצה שלנו: שימוש בדימויים ובמטפורות בתיאטרון פלייבק. הנחייתך הייתה מאוד נעימה, מכבדת את השחקנים, מעודדת את יכולתם ונוטעת בהם ביטחון להעיז וליצור בחופשיות.

הסדנה התמקדה היטב בנושא, אִווררה את הידע שלנו עליו, אתגרה אותו והרחיבה את גבולותיו. הנושא פותח בהדרגה, בקצב מותאם לקבוצה, תוך שמירה מתמידה על התעניינות וערנות המשתתפים.

יצאנו עם טעם של עוד, עם הרבה חומר למחשבה ואנרגיות להוסיף ולהעמיק בנושא.

הסדנה מומלצת בחום לכל קבוצה שרוצה להתרענן ולהתחדש.

המון תודה, תמשיך ככה!

אחרי כל סדנה שלו רמת המשחק שלי קופצת מדריגה והחיוך לא יורד מהשפתיים עוד הרבה ימים

מאיה שניידמן, זכרון יעקב, שחקנית פלייבק ומנחת סדנאות

עברתי מספר סדנאות אצל עשהאל ואני ממליצה עליו בחום רב. עשהאל הוא מנחה נדיר,  מנחה בליגה משל עצמו. כריזמטי, קשוב, מדויק, חוקר, מכיל. מעביר חומר חדשני ומורכב בגובה העיניים. אני ומשתתפים רבים אחרים צמחנו, למדנו, שיחקנו ונהננו כמו שרק ילדים יכולים להנות. אחרי כל סדנה שלו רמת המשחק שלי קופצת מדריגה והחיוך לא יורד מהשפתיים עוד הרבה ימים.לא ממליצה ללכת לסדנאות שלו, ממליצה לרוץ עליהן :)

המיכלול הוא הנאה צרופה

ענבר צרפתי נץ, פסיכודרמטיסטית ומנחת תאטרון פלייבק

עשהאל יקר,

חייבת לומר לך תודה באופן אישי!

האינטנסיבים שלך מייצרים אצלי משהו בכל פעם-
ברמת החוויה, ברמת הלמידה וברמה של ההתפתחות האישית שלי..

רוצה לומר לך, שמעבר לתכנים המרתקים, שאתה מביא, מבחינתי, יש את הפתיחות והאנושיות שבך, שבאים לידי ביטוי ברור בהנחיה שלך. הם, בעיני, אלו שמקבצים סביבך את האנשים שבאים וחוזרים, בשקיקה, להיות ולחוות את המעבדה למחקרים שלך!

העניין שלך לחקור מעבר, מדהים ועובר ומעורר אותי לחקירות משלי.
המיכלול הוא הנאה צרופה. אז שוב תודה.

הנאה צרופה, חגיגת חושים ללב ולנשמה

נירית גולדבלט

בסדנא של עשהאל נפתח בפני חלון רחב ושופע למפגש עם שחקן זה. היה זה חיבור אמיץ של מקצועיות, יצירתיות, רגישות, בהירות, דיוק והומור בניצוחו המרתק של עשהאל שהשכיל להזמין את המשתתפים למסע של חקירה ומודעות לעצמם ולסביבה ולהוציא מהם קשת רחבה ומרגשת של רעיונות – הייתה זו הנאה צרופה, חגיגת חושים ללב ולנשמה.

תודה לך עשהאל מקרב לב.

הופתעתי לגלות סגנון שונה של למידה וחקירה ומנחה שלא נח לרגע

אייל גולדי, שחקן פלייבק

הגעתי לאינטנסיב אחרי המלצה חמה של חברים לקבוצה והופתעתי לגלות סגנון שונה של למידה וחקירה ומנחה שלא נח לרגע וכל הזמן כותב במחברת שלו ומשפר את התכנית. נהניתי מהסגנון שבו הועבר האינטנסיב, ההומור, הרצינות והדוקטורט שנעשה על כל טכניקה עד לפרטים הקטנים. אמליץ בחום להגיע למפגשים שלך.

למדתי לאלתר, להקשיב, להיות מושפע ומשפיע ואיך למתוח את הגבולות שלי על הבמה

חגי מלמד, עו״ס

במהלך השנה האחרונה למדתי פלייבק אצל עשהאל, ויחד עם הקבוצה המדהימה שלנו נהניתי מכל רגע!

למדתי לאלתר, להקשיב, להיות מושפע ומשפיע ואיך למתוח את הגבולות שלי על הבמה.

הפלייבק הוא כלי מדהים ומהנה, שנתן לי המון גם בחיים האישיים וגם בחיים המקצועיים.

מחכה בקוצר רוח לשנה הבאה! 

תודה על סדנא מטריפה, מלמדת, מסדרת, חוויתית

זהבה שחק, שחקנית פלייבק

שלום עשהאל, כנינג'ה המגיבה מהר הרי תגובתי: תודה על סדנא מטריפה , מלמדת, מסדרת, חוויתית שעברתי איתך בכנס.אהבתי את האנרגיה שהיתה בסדנא. את  הריכוז ,ההקשבה וההפנמה שנדרשו. חוץ מההנאה מהסדנא עצמה אני מרגישה שממש קיבלתי מתנה.אני מעדיפה תמיד להיות נינגה כי יש לי חופש פעולה לבחור מה ארצה לעשות, והסדנא נתנה לי כלים נוספים,וחידדה את תפקיד הנינגה ואת האפשרויות הבלתי מוגבלות תוך הקשבה לפרוטגוניסט. קיבלתי חיזוק למה שאני יכולה לעשות ולהיות שלמה עם מה שאני עושה ויכולת לעשות זאת טוב יותר. ההבנה הזו היא מתנה נהדרת. מהנינגה המגיבה מהר ולעיתים גם לאט. תודה מקווה לחוות סדנאות נוספות שלך.

תכנון, אבחנה גבוהה, משוב אישי,יצירתיות והרבה התלהבות ופתיחות

איילת, אשת חינוך

בסדנאות האלו, בהנחיית עשהאל, גיליתי מחדש את הכוח של הפלייבק, גיליתי יכולות שהיו לי ובגדול לא ירד לי החיוך מהפרצוף למשך שבוע לפחות. אני חייבת תודה גדולה למי שהנחה אותי בתהליך הזה שהיה מאוד משמעותי עבורי.

כבר מהרגע הראשון בסדנא היה ניתן להתרשם מההשקעה והרצינות שבתכנון. אתה מבין שהוא מבין (!) לאן הולכים ויש מישהו שמוביל אותך בביטחה  בתוך כל הסיפור הלא צפוי הזה. עשהאל שבמומחיות רבה ידע לראות אצל כל אחד בקבוצה איפה אזורי הנוחות שלך ואיפה האזורים שאם יאתגר אותך קצת תוכל להוציא את המירב שבך ואפילו להפתיע גם את עצמך. אחת היכולות המרשימות של עשהאל היא לתת משוב לכל אדם בקבוצה באופן אינידיבדואלי בצורה כזו שזה תורם לאדם באופן אישי ותורם לקבוצה, לכך מצטרפת היכולת לזהות נקודות קריטיות בתוך הפלייבק שניתן "לחדד" ובהן להתבונן כקרקע ללמידה והתפתחות של הקבוצה. את זה הוא עושה עם התלהבות רבה, עם כלים, חיזוקים והמון רגישות.
כל אחד מחברי הקבוצה קיבל דגשים אישיים שביחד יצרו קבוצה יותר טובה, יותר מגובשת, פתוחה, לומדת, קשובה ולא פחות חשוב שמצליחה לספר סיפור! בצורה מרגשת, מקורית ומאוד מכבדת!
תשמרו על המספר, זו מתנה, יוזמים ומגיבים , תראו איפה אתם תורמים ואיפה מיותרים...ועוד ... אלו כלים שלקחתי מהסדנאות עם עשה אל לפלייבק ובעצם לחיים בכלל!

אז מה היה לנו? תכנון, אבחנה גבוהה, משוב אישי,יצירתיות והרבה התלהבות ופתיחות שמשתקפות בקבוצה.
תודה!

עשהאל מנחה מופלא,בעל קסם אישי רב, מנהיג את הקבוצה בדרך של הומור, אלתור, הקשבה, למידה והמון רגישות

יעל גרינברג - דרמה תרפיסטית

לשמחתי הרבה, אני ממשיכה להשתתף, שנה שלישית, בקבוצת הפלייבק בהנחייתו של עשהאל. ההשתתפות בקבוצה משמעותית עבורי. מפגש שבועי עם אנשים שעם הזמן הפכו לחברים, שמרשים לעצמם, לשחק, לשתף, לצחוק, לבכות, לאבד שליטה, לקבל שליטה ובעיקר להפגש, זו חוויה שלרוב, בעולם אינטנסיבי וטכני כמו שלנו, לא הרבה זוכים לה. עשהאל בדרכו המיוחדת מלמד אותנו המשתתפים טכניקות משחק ואימפרוביזציה, עם שפע של תרגילים שמאחוריהן עומדים רציונל ומטרות. הקבוצה עם הזמן לומדת לשפר ולשכלל את יכולותיה, האינטימיות הקבוצתית עולה ונוצרת תחושת שייכות לקבוצה. עשהאל מנחה מופלא,בעל קסם אישי רב, מנהיג את הקבוצה בדרך של הומור, אלתור, הקשבה, למידה והמון רגישות.אני שמחה להיות חלק בקבוצה ומאחלת לעצמי עוד שנים רבות של יצירה ולימוד במחיצתו.

Please reload

נותרו  3 מקומות אחרונים

Assael Romanelli, PhD  ד״ר עשהאל רומנלי

972-52-6048145 assael@potentialstate.com

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Psychology Today Blog
  • Spotify Social Icon
  • iTunes Social Icon

© Dr. Assael Romanelli